• Pic 9

Dziś jest środa 05 maja 2021, imieniny: Ireny i Waldemara

"Liga Saakura" w Pucku

dodano: 2014-03-10 15:30:31

W dniu 23.02.2014 odbyły się zawody w Pucku pod nazwą "Liga Saakura", zorganizowane przez Klub Sportowy Sakura-Rumia. W zawodach wzięło udział 18 klubów z Polski północnej, łącznie 440 zawodników. Nasz klub reprezentowało 11 osób

11. Wiktoria Zenker- sekcja karate Łeba

Start należy uznać za udany, choć nie do końca z powodu kontuzji. Natasza, która w pierwszej swojej walce, walczyła z zawodniczką TKK-DO Julią Sabiecką doznała skręcenia stawu skokowego i to był koniec startu w tych zawodach. Dobrze wypadła Aleksandra Klimik, która zdobyła 3 medale. Jeden złoty, w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt oraz dwa srebrne medale w kata indywidualnym 9 lat oraz kumite indywidualnym dziewcząt 10-11 lat. Dobrze wypadł również Hubert Judycki, który zdobył złoto w kategorii kumite chłopców 9 lat.
Bardzo dobrze spisała się również Karolina Kryńska, która przegrała walki repasażowe o III miejsce w kumite indywidualnym dziewcząt 9 lat.
Pozostałe wyniki:
1. Agnieszka Kreft - II miejsce w kumite indywidualnym - 54 kg Kadetek 14-15 lat
2. Zuzanna Milewczyk- III miejsce Kata indywidualne młodziczek oraz II miejsce w kumite indywidualnym młodziczek
3. Dawid Rostkowski- II miejsce w kumite indywidualnym chłopców 11 lat
4.Alicja Olkowska- II miejsce w kumite indywidualne kadetek +59 kg
5.Bartosz Olkowski- II miejsce w kumite indywidualnym Juniorów +70 kg
6. Miriam Ewald- II miejsce w kumite indywidualnym dziewcząt 11 lat
7. Wiktoria Zenker- IX-X miejsce w Kata indywidualnym dziewcząt 10- 11 lat

Gratulujemy !

Kolejne zawody już w ten weekend, prestiżowy turniej "Harasuto Cup" w Łodzi ! Już teraz trzymajmy kciuki za naszych zawodników !