Archiwalna Strona Gminne Centrum Kultury w Cewicach - Zajęcia organizowane przez Dom Kultury w Maszewie Lęborskim

Zajęcia organizowane przez Dom Kultury w Maszewie Lęborskim

dodano: 2020-09-25 22:26:01

Siłownia czynna od 01. 09. 2019r. Osoby niepełnoletnie proszone są o dostarczenie zgody od rodziców na korzystanie z urządzeń w siłowni.
ZAPRASZAMY.

Zostały nam jeszcze kilka dni słonecznych wakacji więc wykorzystajcie je jak najlepiej. Ogrom nagromadzonej dobrej energii będzie nam potrzebny na jesienną słotę oraz zimowe dni w Domu Kultury.
Przygotowaliśmy dla Was bogaty program zajęć dla tych najmłodszych i tych starszych miłośników kultury, każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapisy obowiązkowe dotyczą zajęć: plastycznych, tanecznych, teatralnych. Natomiast aerobik,oraz tenis stołowy są to zajęcia otwarte bez ograniczeń wiekowych, bezpłatne i można do nich dołączyć w dowolnym momencie tu nie obowiązują zapisy.

Pomimo przerwy wakacyjnej panie bardzo prosiły o kontynuowanie zajęć, więc zapraszamy wszystkich chętnych w środę na letnie ZUMBOWANIE .

Daty kolejnych zajęć będą ustalane na bieżąco ze względu na urlopy pracowników GCK Cewice. Od września zajęcia prowadzić będzie pani Iza Grzenkowicz

UWAGA !!

W DNIACH 30.06.2014 r. -03.08.2014 r.

DOM KULTURY W MASZEWIE LĘBORSKIM - FILIA GCK W CEWICACH

NIECZYNNY Z POWODU URLOPU

KONTAKT TEL.661-220-064

70-letni Carl po śmierci żony zamienia swój dom w statek powietrzny i odlatuje do Ameryki Południowej, by spełnić swoje marzenie. Przez przypadek zabiera ze sobą ośmioletniego skauta. Film bez ograniczań wiekowych . ZAPRASZAMY