Archiwalna Strona Gminne Centrum Kultury w Cewicach - Zapowiedzi Imprez
  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9

Dziś jest środa 05 maja 2021, imieniny: Ireny i Waldemara

Zapowiedzi Imprez

dodano: 2021-04-19 14:41:40

Miejsce zbiórki, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Maszewie Lęborskim . Szkoła Podstawowa w Cewicach oraz Dom Kultury w Maszewie - filia GCk Cewice .Zapraszamy do zbiórki na tak szczytny cel .

 

Są kobiety, które noszą w torebce pół domu, a wszystko "na wszelki wypadek". Ale gdyby przyszło im nagle znaleźć się na bezludnej wyspie, bez problemu przy pomocy zawartości torebki dałyby sobie radę: zbudowałyby namiot, rozpaliły ognisko i jeszcze zadbały o swoją urodę 🙂 Pokaż nam co masz w swojej torebce i wygraj nagrody. Czekamy na zdjęcia zawartości Twojej torebki (wnętrze Twojej torebki - rzeczy, które się w niej znajdują). Pokaż nam, co nosisz w swojej torebce? Czy zawsze masz wszystko pod ręką? Jaką perełkę kryje Twoja torebka - masz w niej zawsze coś oryginalnego?

REGULAMIN KONKURSU

                                   

Już niedługo Walentynki - święto zakochanych. Warto w ten dzień postarać się i przygotować coś od serca dla swojej drugiej ukochanej osoby. Przygotowaliśmy dla Was Walentynkowe drzewko. Oczywiście czekamy na foto relację .

 

 

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka🐻 Przygody tego bajkowego bohatera ze Stumilowego Lasu zna chyba każdy. Trochę niezdarny i – jak sam mówi- jest misiem o małym rozumku, kochają go miliony dzieci na całym świecie. Dzień Kubusia Puchatka obchodzony jest 18 stycznia i data ta nie jest przypadkowa. Tego dnia w 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne- twórca tejże postaci. Pierwsza książka 📚o Misiu ze Stumilowego lasu ukazała się w 1926 roku. Od tamtego czasu została przetłumaczona na kilkanaście języków i sprzedała się w nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy. Brytyjski autor napisał przygody małego misia i jego przyjaciół dla swojego syna Christophera. Kubuś Puchatek, to chyba najbardziej kochany przez dzieci miś na świecie! Kochane dzieci, mamy dla Was zadanie do wykonania na poniedziałek. Wydrukuj i pokoloruj postać Kubusia a następnie umieść zdjęcie pracy w komentarzu lub prześlij na skrzynkę funpage Domu Kultury w Maszewie na Facebooku.

 

 

       

   LIST DO MIKOŁAJA 

Pamiętajcie, że nie ma się co rozpisywać, bo Mikołaj ma dużo listów do przeczytania. Lepiej konkretnie i rzeczowo przedstawić swoje prośby i zapewnić, że na prezenty się zasługuje. Pamiętajcie też o ozdobieniu listu do Mikołaja jakimś rysunkiem lub wyklejanką – św. Mikołaj na pewno się ucieszy. Podpisany list wrzućcie do skrzynki, która od 30 grudnia będzie stała przed budynkiem domu kultury. Najciekawsze listy zostaną nagrodzone.

        MIKOŁAJKOWY BIEG DLA LAURY

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na Wirtualny Bieg🏃🏼‍♀️ "Mikołajkowy o Laurę". Poniżej szczegóły: Bieg w formule wirtualnej trwa od 1 grudnia do 4 grudnia. 🌲 Zapisy można dokonać e-mailem dom2-77@o2.pl, telefonicznie 661-220-064, lub na skrzynkę funpage Domu Kultury w Maszewie na Facebooku. Wpłatę dokonujemy na konto zbiórki https://www.siepomaga.pl/laura-sma i przesyłamy potwierdzenie na naszą pocztę e-mail. Medale wręczy sam Święty Mikołaj podczas Świątecznego Kiermaszu 5 grudnia od godz 16:00 do godz 19:00 Limit osób ograniczony, długość dystans dowolna. (Bez ograniczeń wiekowych)

Siłownia w Maszewie czynna od 31 sierpnia (poniedziałek). Przed wejściem na siłownie prosimy o zdezynfekowanie dłoni.. Osoba ćwicząca proszona jest o zabranie ze sobą, własnego ręcznika, wody, oraz obuwia zmiennego. Karnet kupujemy przy pierwszym wejściu. Prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zasad panujących w siłowni.

 

Regulamin 

Karta zgłoszeniowa

Już teraz zapraszamy Panie na wyjątkowe spotkanie w domu kultury z okazji Dnia Kobiet.Oto nasza propozycja, która sprawi dużo przyjemności i będzie idealnym pomysłem spędzenia czasu w naszym towarzystwie. Wystąpią dla Was Krzysztof Szpot, Wiktoria Drywa i Wojciech Ulenberg, kabaret ,,Teatralnie Zakręceni" Dominika Kwiatkowska, występ niespodzianka w wykonaniu mieszkańców gminy Cewice oczywiście w wersji męskiej. Konkursy z nagrodami- to wszystko już wkrótce.

Wszystkich, którzy szukają pomysłu jak spędzić ferie zimowe, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji. Wcześniejsze zapisy dotyczą, duchańca oraz nocki.

 

Jak karnawał to karnawał. Stało się już tradycją , że nasze bale są tematyczne . W tym roku kucyki i jednorożce .Kochani rodzice informujemy Was dużo wcześnie, abyście mogli przygotować stroje dla waszych pociech. Oczywiście każde dziecko otrzyma upominek za strój. A wiec- mamy do dzieła, stwórzcie strój dla swojego dziecka.

                                                                                                                   

 

"Idą, idą Święta..." to wyjątkowe, świąteczne przedstawienie,w wykonaniu małych i dużych artystów. Nie może zabraknąć również rodziców. Ponad sześćdziesięciu artystów pojawi się w pięknych strojach na naszej scenie. Podczas spektaklu będzie można wesprzeć FUNDACJĘ LĘBORSKIE HOSPICJUM STACJONARNE, kupując ozdoby świąteczne ręcznie wykonane przez Dom Kultury oraz wolontariuszy hospicjum. A to wszystko już 14 grudnia o godzinie 17:00. Musicie to zobaczyć. 

                                                                                     

 


Zostały nam jeszcze kilka dni słonecznych wakacji więc wykorzystajcie je jak najlepiej. Ogrom nagromadzonej dobrej energii będzie nam potrzebny na jesienną słotę oraz zimowe dni w Domu Kultury.
Przygotowaliśmy dla Was bogaty program zajęć dla tych najmłodszych i tych starszych miłośników kultury, każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapisy obowiązkowe dotyczą zajęć: plastycznych, tanecznych, teatralnych. Natomiast aerobik,oraz tenis stołowy są to zajęcia otwarte bez ograniczeń wiekowych, bezpłatne i można do nich dołączyć w dowolnym momencie tu nie obowiązują zapisy.

Rgulamin,karta zgłoszeniowa.

Podajemy państwu termin biegu i marszu nordic walking w Maszewie Lęborskim.Tym razem trasa przebiegać będzie od Maszewa w kierunku Krępkowic.Organizatorzy postarają się zapewnić wszystkim uczestnikom jak najlepsze warunki na trasie. Oznaczenie trasy, zabezpieczenie medyczne, woda...🏆Lada dzień ukaże się regulamin Marszu i Biegu.

Wydawałoby się, że składanie modeli samolotów to hobby dla dzieci. Nic bardziej mylnego. Modelarstwo lotnicze to zabawa dla dużych chłopców, która staje się coraz popularniejszym sposobem na spędzanie wolnego czasu.
Już jutro w naszym Domu Kultury spotkamy się z miłośnikiem tych niesamowitych modeli z Panem Marcinem Wierzbowskim.


Regulamin 

Deklaracja zgłoszeniowa

W DNIU 20. 09. 2018r  DOM KULTURY W MASZEWIE ORAZ SIŁOWNIA BĘDĄ CZYNNE OD GODZ 18:30 DO 21:00

 

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami tanecznymi postanowiliśmy utworzyć 3 grupę taneczną, tym razem dla naszych najmłodszych tancerzy.
Zapraszamy chłopców i dziewczynki do udziału w zajęciach.Wszystkie informacje udzielane są w sekretariacie Domu Kultury w Maszewie lub pod nr tel. 661-220-064

Warsztaty dla grupy tanecznej od lat 5 odbędą się w piątek 21 września  o godz 16:00
Będzie to spotkanie próbne i oczywiście bezpłatne. Jeżeli stworzymy dużą grupę to kolejne zajęcia będą już płatne i podzielone na ilość osób.

Mamy dla was kolejną filmową środę .Tym razem zapraszamy na film
pt. ,,BOCIANY"
Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

 

Kochani. Mamy dla Was kolejną niespodziankę. 16 czerwca podczas pikniku leśnego w Maszewie Lęborskim  gościć będziemy miłośników zabytkowych aut.Stare samochody może się psują, i nie wszystkie osiągają zawrotną szybkość. Ale za to mają swoją duszę.....

REGULAMIN

 

Program wycieczki

 

Konkurs Mała Miss to przede wszystkim dobra zabawa.Dzieci uczą się pracy w grupie, poznają nowe koleżanki. Nie rywalizują ze sobą, wszystkie otrzymują nagrody, korony, tytuły- radość dziecka przede wszystkim. 😉 Organizując ten konkurs współpracujemy z rodzicami a widok zadowolenia na ich twarzach jest bezcenny.

Oceniamy pomysłowość stroi przygotowanych przez uczestniczki i ich kreatywność.Tematem przewodnim tegorocznej Małej Miss będą stroje dworskie. Miss kojarzy z się z wyborem- tak oczywiście, ale my pracujemy nieco inaczej. tworzymy scenografię sceniczną wprowadzamy widzów w krainę baśni a dzieci mają przy tym dużo radości - a nie stresu.

Ponieważ otrzymujemy sporą ilość telefonów od państwa  z zapytaniem czy będzie konkurs i kiedy ? więc informujemy- jesteśmy gotowi.

ZAPISY RUSZYŁY

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

Od października trwają przygotowania do przestawienia pt. ,,Święta Święta". Na scenie zobaczymy zespól ,,Dence of lif '' oraz ,,Mini Star '' młodzież i dzieci z koła teatralnego działającego przy Domu Kultury .
Miłą niespodzianką zapewne będzie zespół COLORED, który cieszy się wielkim uznaniem naszych mieszkańców. 
Spektakl, który już niebawem zobaczymy wprowadzi nas w wyjątkowy świąteczny nastrój.
Czekamy na WAS 16 grudnia o godz 17:00.
Zapraszamy również na stoisko świątecznego kiermaszu.

Regulamin 

Deklaracja zgłoszeniowa

 

ZAJĘCIA NA CEL CHARYTATYWNY

W związku z darowizną na leczenie Pana Mirosława Czerwińskiego w Domu Kultury w Maszewie- filii GCK Cewice 
18 września, poniedziałek o godz 19:00 odbędą się zajęcia 
z aerobiku koszt 5,00 zł oraz 25 września, poniedziałek godz 19:00 zajęcia ZUMBY 10,00 zł dochód zostanie przekazany na ten jakże szczyty a zarazem wspaniały cel.😘Liczymy ,że wypełnimy cała salę. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Drywa i Sylwia Pobłocka 
💪🤸‍♀️Pozdrawiam i zapraszam

Właścicielem konta jest Fundacja Hospicyjna, konto prowadzi BOŚ Bank SA I o/Gdańsk.
Numer konta : 39 1540 1098 2001 5562 4727 0013 
tytuł: „Darowizna na leczenie Mirosław Czerwiński”.

 

ZAPROSZENIE😉
Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków
w Maszewie Lęborskim mają zaszczyt zaprosić
na uroczystość 70-lecia istnienia Szkoły Podstawowej
im. Polskich Olimpijczyków w Maszewie Lęborskim,
która odbędzie się 14.10.2017r.

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI:
10.00 – 11.00 Msza Św. w Kościele pw. Św. Jacka w Maszewie Lęborskim
11.15 – 13.30 Uroczystości w Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków
w Maszewie Lęborskim ul. Szkolna 5
20.00 - 3.00 Zabawa taneczna w Domu Kultury w Maszewie Lęborskim (Płatna 30zł/osoba)
Szczegółowe informacje do uzyskania pod nr tel. 59 86 11 521 
w godz. 7.30 – 15.00
Proszę o potwierdzenie przybycia na zabawę do dnia 29.09.2017r.
(nr tel.: 59 86 11 521 lub e-mail szkolamaszewo1@wp.pl)

Zaczynamy nowy sezon na sportowo- START 6 WRZEŚNIA.😘
W ofercie dla państwa mamy zajęcia fitness oraz bezpłatne korzystanie z naszej siłowni.Dla fanów tenisa stołowego również mamy wspaniałą propozycję.Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
CZEKAMY NA WAS.
Opieka nad siłownią Lidia Kwiatkowska.

Zdjęcie z wakacji - wygraj nagrodę niespodziankę

Nadchodzą wakacje, czas podróży i zwiedzania ciekawych miejsc. Wyjazdy i urlopy to czas odpoczynku. Przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę, aby ją otrzymać należy zrobić sobie zdjęcie z wakacji i przesłać je do 15 sierpnia przez profil facebooka DK Maszewo.
Z pośród nadesłanych zdjęć z gminy Cewice wytypujemy nagrodę niespodziankę. Informujemy,że wysyłając nam zdjęcia wyrażacie zgodę na ich publikację.
Życzymy udanego wypoczynku.😉

REGULAMIN 

Z przyjemnością informujemy państwa o koncercie, który już niebawem odbędzie się w naszym miejscowym kościele św. Jacka w Maszewie Lęborskim. Nie ukrywamy- nasza radość jest ogromna ponieważ po raz pierwszy mamy możliwość organizacji uroczystości o innym charakterze w bardzo uroczystym i świętym miejscu. 
„W dzisiejszym świecie wszyscy gdzieś pędzą, nie patrząc na to co tracą w danym momencie i jak bardzo oddalają się od najbliższych i swojego dawnego życia.My chcieliśmy zatrzymać się na chwilę, pomyśleć o tym co jest teraz i obudzić niektóre emocje, których czasami się wstydzimy - a nie powinniśmy! Bo to coś pięknego!!! tymi słowami zespół COLORED zaprasza państwa na wspólne duchowe przeżycie ''

Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat.
Kochani kinomaniacy czekamy na Was już we wtorek

Pogoda jaka jest- widać. Ale oprócz aury za oknem liczy się pozytywne nastawienie. Przed nami kilka wolnych dni, czyli WIELKA MAJÓWKA. To czas, by odpocząć, kogoś odwiedzić, pojechać na wycieczkę lub słodko poleniuchować. A co WY kochani macie zamiar robić?. Piszcie do nas i przysyłajcie fantastyczne zdjęcia,które umieścimy na naszej stronie. A oto nasz e-mail wiki2-77@o2.pl w tytule proszę wpisać MAJÓWKA. Przesyłając zdjęcia wyrażacie zgodę na ich publikację.Pierwsze 3 os z terenu gminy Cewice otrzymają od nas małą niespodziankę.Pozdrawiamy

 

Regulamin Turnieju Tańca

Formularz zgłoszeniowy

 

Z wielka radością pragniemy poinformować, że na deskach naszej sceny wkrótce wystąpi zespół Colored.

Zespół Colored pochodzi z Kaszub. Tworzy go piątka przyjaciół, którzy poznali się przy okazji sezonu koncertowego organizowanego przez lokalne radio- Radio Kaszebe. Gdy sezon koncertowy dobiegł końca czuli ogromny niedosyt, a oddźwięk publiczności był jednoznaczny- chcemy więcej! Tak też połączeni pozytywną energią i ogromną miłością do muzyki stworzyli zespół, w skład którego wchodzą: Natalia Modzelewska z Bolszewa, Martyna Mazur z Łęczyc, Dominika Kwiatkowska z Kartuz, Małgorzata Prange z Pucka oraz Mariusz Preihs z Domatowa. Ich korzenie silnie osadzone w kaszubskiej kulturze można wyczuć podczas koncertów, kiedy wykonują światowe hity muzyki pop w przekładzie na język kaszubski. 
Jak mówią- miłość, muzyka i pasja- to ich domena. Muzyka to ludzie, ich przeżycia, historie. Każdy z zespołu to osobna historia, osobne doświadczenia, natomiast razem tworzą niebagatelną mozaikę, której przekaz jest energetyczny i niebywale pozytywny. 
W tej chwili zespół jest w trakcie zbierania materiału na debiutancką płytę, a niedawno światło dzienne ujrzały ich single- Nic o nas bez nas oraz Odwagę Masz.

 

Drodzy Mali Przyjaciele!
Zapraszamy do przeżycia niezwykłej, Mikołajkowej 
przygody już 6 grudnia. Czekamy na Was.

Deklaracja zgłoszeniowa >

Regulamin >

Regulamin Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Karta zgłoszeniowa


 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na mega super ekstra Lizakowe Warsztaty podczas których można naprawdę poznać tajniki słodkości. Dotknąć i zrobić własnoręcznie duże lizaki. Najlepsze na samym końcu można go zjeść MNIAM!
Zapisy do dnia 11 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona.

e

 

Regulamin >

Formularz zgłoszeniowy >

Zgoda >

Wszystkie informacje dotyczące programu ferii zimowych udzielanie są 
w sekretariacie Domu Kultury w Maszewie lub pod nr. tel. 661- 220- 064

 

 

KRAINA LODU 
Dom Kultury w Maszewie Lęborskim zaprasza na Bal Kostiumowy dla dzieci w wieku od 1lat- 12lat
W sobotę 09. 01. 2016r godz 15:00. W programie: animacje dla najmłodszych, konkurs na najładniejsze przebranie, spotkanie z Mikołajem, darmowe frytki, tort KRAINA LODU dla wszystkich, spotkanie z Mikołajem. Możliwość zakupu waty cukrowej, popcornu.

 

 

 

 

 

Kalendarz imprez

Archiwalna Strona