KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY- WAKACJE 2023!

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY- WAKACJE 2023!

Gminne Centrum Kultury w Cewicach zaprasza wszystkich chętnych w wieku 5-17 lat do udziału w GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM, którego motywem przewodnim są wakacje.

Konkurs jest przeprowadzany w dwóch kategoriach wiekowych

- dla uczestników w wieku 5-10 lat Organizatorzy przewidują temat "Wakacje moich marzeń".

Technika wykonania prac: rysunek, malarstwo, collage, format prac A4.

Starszych uczestników, w wieku 11-17 lat Organizatorzy zapraszają do zmierzenia się z tematem "Pocztówka z wakacji". Technika wykonania prac: rysunek, malarstwo, grafika tradycyjna, collage; format prac A4.

Prace na konkurs są przyjmowane do 25 sierpnia 2023 r. godziny 16:00  pod adresem:

Gminne Centrum Kultury w Cewicach

ul. Węgrzynowicza 16

84-312 Cewice

Konkurs trwa od 14.08.2023 r. do 25.08.2023 r.

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy w najróżniejszych zakątkach świata, naszego kraju i własnego podwórka, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 5-10 lat do konkursu plastycznego „WAKACJE MOICH MARZEŃ” i 11-17 lat „POCZTÓWKA Z WAKACJI”. Zachęcamy do wykorzystania swojego talentu, wyobraźni i pomysłowości do stworzenia fantastycznych dzieł przedstawiających Wasze wakacje.