I Gminnym Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Z poezją być na Ty"

Szanowni Państwo,

Gminne Centrum Kultury w Cewicach zachęca do udziału w Turniej odbędzie się 8 czerwca o godz. 17:00 w sali widowiskowej GCK w Cewicach. Zostanie on przeprowadzony w 4 kategoriach wiekowych:

• uczniowie klas IV-VI
  • uczniowie klas VII-VIII
  • uczniowie szkół ponadpodstawowych będący mieszkańcami Gminy Cewice
  • dorośli będący mieszkańcami Gminy Cewice

W trakcie przebiegu konkursu przewidujemy warsztaty dla uczestników oraz panel dyskusyjny dla nauczycieli pn. "Czy sztuka żywego słowa umiera?".

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Regulamin oraz kartę zgłoszenia zamieszczamy w załącznikach.

Ponadto informujemy, że w ofercie Gminnego Centrum Kultury jest także możliwość przeprowadzenia lekcji/warsztatów dla uczniów oraz nauczycieli :

• "Ta poezja jest męcząca" - lekcja dedykowana uczniom klas VI-VIII szkoły podstawowej
  • "Gdy nic nie łka w kominie - jak mówić, żeby nas słuchano" - warsztat dla nauczycieli

Zajęcia prowadzi Dyrektor GCK w Cewicach - Karol Płotka

Regulamin konkursu Z poezją być na Ty