• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9

Dziś jest poniedzialek 27 maja 2019, imieniny: Jana i Juliusza

Dzień Matki i Ojca w Domu Kultury w Maszewie.

dodano: 2019-05-19 22:07:27

DZIEŃ OJCA I MATKI.
Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego młodzież i dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny.
Swój występ rozpoczęła grupa ,taneczna, plastyczna, teatralna były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. 
Wzruszające były prezenty w postaci zdjęcia dziecka oraz krótki filmik przygotowany przez Panią Kasię Drywa- nie jedna łza z oka popłynęła całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno- muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla rodziców.

                                          Bez Was by się nie udało!

Każda życzliwie wyciągnięta ręka,
uśmiech na twarzy,
drobny gest wdzięczności,
to przecież tak mało,
a tak wiele znaczy w szarej codzienności.
Dziękujemy:
Karinie Blok, Beacie Dawidowskiej, Joannie Drywa,Lidii Kwiatkowskiej,Wiktorii Kwiatkowskiej,Wiktorii Drywa, Elżbiecie Synowicz, Małgorzacie Lewińskiej, Magdalenie i Przemysławowi Broda, Hannie i Janowi Szczepaniak,Adriannie i Krzysztofowi Sobolewskim, Marcinowi Wierzbowskiemu. Za przepiękne zdjęcia i za to, że zawsze uczestniczycie w naszych uroczystościach - Renacie Zielonko i Michałowi Sałata, Henrykowi Gniech .

czytaj więcej »

Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2019r.

dodano: 2019-05-17 01:21:26

  12 maja dzieci i młodzież z Domu Kultury w Maszewie wystąpiły podczas gali Miss Pomorza Środkowego Ziemi Słupskiej i Lęborskiej 2019r. W jury zasiadła również Pani Katarzyna Drywa, która reprezentowała GCK Cewice. Miss Pomorza Środkowego 2019r została Wanesa Rajch z Nowego Stawu. Miss Pomorza Środkowego 2019 Nastolatek została Martyna Nowak z Wejherowa

czytaj więcej »

Malujemy pastelami.

dodano: 2019-05-01 21:46:31

                                                   Malowanie pastelami.

Do malowania pastelami nie używam żadnych narzędzi, po prostu rozcieram kredkę palcami. Bardzo lubię miękkie pastele, szczególnie francuskie. Zostawiają delikatną mgiełkę i pozwalają się swobodnie rozprowadzać. Jako podobrazie stosuję szorstkie kartony, tektury, czasami o włochatej powierzchni. 

czytaj więcej »

Kalendarz imprez