• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9

Dziś jest sobota 20 stycznia 2018, imieniny: Fabiana i Sebastiana

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

dodano: 2018-01-17 00:00:00

Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta, które mają w kalendarzu stałą datę. Dzień Babci świętujemy 21 stycznia (w 2018 roku wypada w niedzielę), Dzień Dziadka obchodzony jest dzień później - 22 stycznia (w 2018 roku jest to poniedziałek). Weekend, a więc czas wolny, jest doskonałą okazją, aby ten świąteczny czas spędzić z dziadkami. Czego życzyć babciom i dziadkom? Maluchy wiedzą to najlepiej! Jedne będą życzyły zdrowia i spełnienia marzeń, inne - aby babcia robiła więcej racuchów z jabłkami i jeszcze więcej bawiła się w teatrzyk. Wszystkie życzenia na Dzień Babci i Dziadka są wyjątkowe i piękne, ponieważ są szczere i stworzone specjalnie pod naszych dziadków.
Prezent na Dzień Babci i Dziadka? Najlepszy jest ten zrobiony własnoręcznie! Dlatego dzieci na zajęciach plastycznych wykonały prezenty, które już niebawem wręczą swoim dziadkom.

czytaj więcej »

I MY WSPIERAMY WOŚP

dodano: 2018-01-15 00:00:00

Koncert WOŚP to kolejna okazja, aby zaprezentować osiągnięcia naszych dzieci.

czytaj więcej »

Bak karnawałowy dla dzieci

dodano: 2018-01-13 11:50:22

                 „W karnawale to są bale!”.

W sobotę 13stycznia 2018 roku w naszym Domu Kultury odbył się bal karnawałowy dla dzieci w wieku od 1- 12lat . Bogaty program zabaw i konkursów sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło. Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców.
Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze i różne zwierzątka. Wiele śmiechu było podczas tańca i konkursu. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników wybrano najciekawsze przebrania. Każde dziecko otrzymało nagrodę, co sprawiło wiele radości. Tego dnia nie brakowało wielu emocji,euforii, nie obyło się też bez niespodzianek. W naszej placówce bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Fontanna czekoladowa, pyszny tort wykonany przez panią Katarzynę Skoczke. Minionki to ulubiona bajka naszych milusińskich na widok dzieciaki oszalały. Na sali pojawił się również Św Mikołaj,który obdarował dzieci słodkościami, ufundowanymi przez naszych sponsorów. A są to: A-Lakiernia Lebork, Arkada pan Mieczysław Kwidziński,Magdalena i Tomasz Maszota,Stanisław Cybula,Katarzyna i Wiesław Drywa, Sołtys i Rada Sołecka Maszewa. Patronat medialny Lębork 24info, Dziennik Bałtycki.

Foto. Michał Sałata

 

czytaj więcej »

Kalendarz imprez