• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9

Dziś jest wtorek 26 stycznia 2021, imieniny: Seweryna i Pauliny

Pomorska Otwarta Liga Krajowa 15.06.2013- Gdańsk

dodano: 2013-06-20 08:29:29

W dniu 15 czerwca 2013 roku w Gdańsku odbył się turniej karate WKF pod nazwą „Pomorska Otwarta Liga Karate”. W zawodach wzięło udział około 250 zawodników z 10 klubów północnej Polski, m.in.: Bushido- Bydgoszcz, Bushi-do Bydgoszcz, Tczewski Klub Karate – do, Gdański Klub Karate – do, Klub Karate Shotokan w Lęborku, MDK – Sopot, Spartanin Sopot, Gokken Chwaszczyno, Sakura – Rumia, Karate Wejherowo.

Nasz Klub reprezentowało 7 zawodników: Kacper Reszczyński, Jakub Ptasiński, Aleksandra Klimik, Agnieszka Kreft, Natasza Olkowska, Bartłomiej Olkowski i Hubert Judycki.

Zdobyli oni 4 medale złote, 2 srebrne i 1 brązowy.

Wyniki:

Jakub Ptasiński (2002-2003) V-VIII m kumite /IX - X m kata (2002) Kacper Reszczyński (2002-2003) II m kumite / III kata Bartłomiej Olkowski V-VIII m kumite (kadetów) Aleksandra Klimik (2004) I m kumite / II m kata / III m kata (2003) Natasza Olkowska (kadetki) I m kumite / V – VIII m kata Agnieszka Kreft (juniorki) I m kumite Hubert Judycki (2002 – 2003) I m kumite / V – VIII m kata

Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni!

czytaj więcej »

Obóz sportowo-kondycyjny Smołdziński Las 2013.

dodano: 2013-06-05 18:34:18

W dniach 29.05. do 2.06.2013r. w miejscowości Smołdziński Las nad morzem Bałtyckim w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego odbył się obóz sportowo-kondycyjny w którym wzięło udział ponad 70 osób w wieku od 7 do 47 lat z miejscowości/ sekcji karate: Lębork, Nowa Wieś Lęborska, Cewice, Główczyce, Stowięcino, Pobłocie, Łeba, Rozłazino, Bożepole Wielkie, Strzebielino. Instruktorem prowadzącym był Piotr Pobłocki IV dan oraz Marek Piotrowski I dan, Artur Mionskowski I dan a także gościnnie trener Klubu Sakura-Rumia Andrzej Kostuń IV dan. 

czytaj więcej »

Kolejna edycja Pucharu Świata w Karate WKF ,, Grand Prix Hradec Kralove 2013" - Czechy.

dodano: 2013-05-08 19:18:33

Nasz klub reprezentowało czterech zawodników:

1. Agnieszka Kreft

2. Natasza Olkowska

3. Michał Parczewski

4. Adrian Lewandowski.

Kolejny wielki sukces Agnieszki Kreft, która zdobyła srebrny medal w konkurencji Kumite Indywidualne Juniorek -47 kg.

Michał Parczewski zajął V m-ce w konkurencji Kumite Indywidualne U - 21 Open, Adrian Lewandowski zajął V m-ce w konkurencji Kumite Indywidualne Juniorów +70 kg, Natasza Olkowska zajęła IX-X m-ce w konkurencji Kumite Indywidualne 12-13 (młodziaki) -50 kg. GRATULACJE!!!

czytaj więcej »

Kalendarz imprez