• Pic 1
  • Pic 8
  • Pic 9

Dziś jest środa 26 lutego 2020, imieniny: Mirosława i Aleksandra

Festyn rodzinny ,,Cewickie lasy - relaks i leśne rarytasy" w Cewicach.

dodano: 2012-09-19 10:15:26

15 września w Cewicach odbył się festyn rodzinny pn. „Cewickie lasy –relaks i leśne rarytasy” zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Cewicach. Na scenie centrum kulturalno – artystycznego wystąpili artyści z terenu gmin należących do Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi: Zespół Trębaczy Myśliwskich JANTAR z Cewic, Szczebiotka z Kępic, zespół AliBabki z Kobylnicy, zespół pieśni i tańca Kacper i Lenka z Niezabyszewa, zespół taneczny Twister z Borzytuchomia oraz wokalistki Agnieszka Jeśmontowicz i Agata Szczypior z Borzytuchomia. Gwiazdąwieczoru był zespół VERA, którego wokalistkęWeronikę Korthals cała Polska poznała dzięki programowi Szansa na Sukces, gdzie zwyciężyła brawurowo wykonując utwór pt. Nie ma miłości bez zazdrości Violetty Villas. Artystka wystąpiła również w pierwszej edycji telewizyjnego show Bitwa na Głosy w drużynie Maćka Miecznikowskiego.