• Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9

Dziś jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika i Luizy

Wystawa fotogarfii i grafiki Natalii Janowicz

dodano: 2012-06-15 15:21:28

9 i 10 czerwca 2012 roku w Domu Kultury w Maszewie Lęborskim z inicjatywy pani Grażyny Bońkowskiej - bibliotekarki Gminnej Biblioteki Publicznej w Cewicach filii w Maszewie Lęborskim - odbyła się debiutancka ekspozycja zdjęć i rysunków laureatki GRAND PRIX w IV Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Sztuka chwili"(2008) Natalii Janowicz . Młoda artystka od urodzenia mieszka w Maszewie Lęborskim. Jak sama o sobie mówi jest "samoukiem, upartym i ciekawskim." Jej przygodzie z fotografią przyświeca dewiza "moje fotografie świadczą o mnie" dlatego maszewianka w każde zdjęcie wkłada maksimum swojej duszy, serca i umiejętności. 
Na wystawie można było zobaczyć rysunki Natalii w stylu Mangi, czarno białe i kolorowe zdjęcia elementów przyrody, maszewskich krajobrazów oraz kilka aktów.
 

czytaj więcej »

Obóz sportowo-kondycyjny z elementami karate w Smołdzińskim Lesie

dodano: 2012-06-13 18:09:37

W dniach od 06-10.06.12 odbył się obóz kondycyjny w Smołdzińskim Lesie , w którym uczestniczyło 80 adeptów karate w wieku od 7 do 45 lat . Obóz poświęcony był głównie przygotowaniom do egzaminu na stopnie uczniowskie kyu . Treningi odbywały się 2 razy dziennie . Jeden trening był poświęcony przygotowaniom do egzaminu , natomiast drugi do kata i kumite do zawodów . Ponadto zawodnicy mieli biegi w terenie, zajęcia na plaży , zajęcia kondycyjne,sprawnościowe , rozciągające, na skakankach oraz ,tarczach . Plan dnia zaczynał się od zaprawy porannej , następnie śniadanie. Od godziny 10 organizowane były wyjazdy na plażę , gdzie odbywały się treningi . Uczestniczy mieli różnego rodzaju wycieczki między innymi , na latarnię morską w Czołpinie , na wydmy , wieże widokową w Klukach, do Słowińskiego Parku Narodowego oraz wiele innych atrakcji jak turniej piłki nożnej , koszykówki , przeciągania liny oraz piłki plażowej . Popołudniu odbywały się trening dla grupy zaawansowanej i zawodników kadry klubu kata do zawodów oraz kumite.

czytaj więcej »

Euro 2012

dodano: 2012-06-05 16:17:52

czytaj więcej »

Kalendarz imprez